כמעט כל אישה, כמעט בכל רגע נתון, תדע לומר את מידת החזייה שלה.המשמעות היא שנשים

חושבות שיש מידת חזייה אחת ספציפית שמתאימה להן,
המשמעות היא שנ ועכשיו נשאר רק לשנן אותה ולשלוף מהזיכרון במקרה הצורך.

היית פעם בחנות הלבשה תחתונה שבה קבעו את המידה שלך תוך כמה רגעים? לא פעם הקביעה הזאת היא תוצאה של המלאי שהיה קיים באותו רגע בחנות הספציפית, בלי קשר למידה האמיתית שלך.

אם את רוצה שהחזייה באמת תתאים לך, חשוב לדעת שמידות של הלבשה תחתונה בכלל – ושל חזיות בפרט – הן לא מידות קבועות. הן משתנות ממותג למותג, מדגם לדגם, מסוג בד אחד לאחר.

אז איך תוודאי שהמידה שאת רגילה ללבוש היא המידה המדויקת עבורך? יש לנו את השיטה המושלמת! 

3 שלבים פשוטים הם כל מה שמפרידים בינך ובין מציאת החזייה שאת *באמת* צריכה.

שלב 1:
 
מתחילים עם הרצועה ההיקפית של החזייה. אולי תופתעי לגלות, אבל מדובר בחלק הכי (!) חשוב בחזייה.

יס, לא הקאפים, לא הכתפיות וגם לא הברזלים. מה שנותן את התמיכה הכל כך נחוצה לחזה שלך הוא הרצועה ההיקפית.
 
לבשי את החזייה הכי נוחה שלך – כזו שהיא לא מרופדת מדי, לא לוחצת ולא מציקה ברגעים הכי לא נכונים. קחי סרט מדידה והקיפי את קו החזה התחתון. אל תשכחי לוודא שסרט המדידה לא מתלפף סביב עצמו ושהוא מונח על גוף בצורה ישרה (עמידה מול מראה תקל עלייך לעשות את זה).
 
כתבי את תוצאת המדידה והתאימי אותה לטבלה שמופיעה למטה. מכיוון שמידות חזייה מגיעות בקפיצות של 5 ס"מ, הטבלה תעזור לך להבין מה היקף החזייה שאת זקוקה לה.

 

שלב 2:

ממשיכים עם מידת הקאפ. כדי למצוא את מידת הקאפ שלך, קחי סרט מדידה ובדקי מהו היקף החזה שלך. המשמעות היא מדידת החלק הרחב ביותר בחזה שלך (לרוב זו תהיה הנקודה הנמוכה ביותר של בית השחי שלך).

גם כאן, הקפידי לוודא שסרט המדידה מונח על גוף בצורה ישרה בלי פיתולים וסיבובים.

זוכרת את התוצאה שקיבלת בשלב הראשון? פשוט חשבי את תוצאת המדידה בשלב 2 (בחלק הרחב של החזה), פחות תוצאת המדידה בשלב 1 (קו החזה התחתון) והתאימי את התוצאה לטבלה המצורפת למטה.

 

שלב 3:

המדידה שביצעת מצביעה על מידת חזייה שונה מזו שאת רגילה ללבוש? קיבלת את אותה המידה שאת רגילה ללבוש אבל את עדיין מרגישה שהחזייה לא יושבת בול? נסי לשאול את עצמך את השאלות הבאות:

  • האם החזיות שלי באמת נוחות? חזייה אמורה להיות רואה ואינה נראית – רואה את הצרכים שלך, מספקת את התמיכה שאת זקוקה לה, אבל בלי שתרגישי אותה עלייך ורק תחכי כבר לסוף היום כדי להוריד אותה. אם התשובה היא שהחזיות שלך לא באמת נוחות, יכול להיות שמידה שונה היא מה שאת צריכה.
  • האם משהו השתנה במבנה הגוף שלי? הגוף שלנו משתנה עם הזמן, ולפעמים זה מצריך גם לשנות את מידת החזייה כך שתתאים בדיוק לגוף שלך.
  • כמה זמן עבר מאז שקניתי חזייה חדשה? אם התשובה היא שעברה יותר משנה, יכול להיות שהחזייה הוותיקה שלך פשוט נמתחה ושהבד שלה נשחק.
  • מתי בפעם האחרונה חשבתי על מידת החזייה שלי? אם את לובשת את אותה מידת החזייה לאורך שנים, יכול להיות שהגיע הזמן לחשוב עליה מחדש.
  • האם יש משהו שמציק או מפריע לי חזייה שאני רגילה ללבוש? אם התשובה היא כן, כדאי לנסות לבחור בגזרה שונה.

 

חשוב לנו שתהיי מרוצה מהפריטים שאת רוכשת אצלנו, ובעיקר שתרגישי בהם הכי בנוח שרק אפשר.

אם יש לך הערות או שאלות על התאמת חזייה או על המבחר שלנו, את תמיד מוזמנת ליצור איתנו קשר info@celiadee.co.il

Celia Dee