חזייה איכותית יכולה להיות יקרה, וחשוב לטפל בה כראוי כדי שהיא תחזיק מעמד לזמן רב יותר. עם טיפה מאמץ והשקעה, תוכלי להאריך את חיי החזייה שלך וליהנות מהנוחות והתמיכה שלה לזמן רב יותר. הנה כמה עצות מומחים לטיפול נכון בחזייה.

כביסה

כיבוס החזייה שלך הוא חשוב, אבל חשוב לעשות את זה נכון. מומלץ לכבס חזיות ידנית או במכונת כביסה בתוכנית של כביסה עדינה, וכדאי להשתמש בחומר ניקוי עדין. הימנעי משימוש באקונומיקה, מרכך וכימיקלים קשים כיוון שהם עלולים לפגוע בבד. קראי את תווית הטיפול לפני הכביסה ועקבי אחר ההוראות בקפידה. 

יבוש

הימנעי מייבוש החזייה שלך במייבש, כיוון שהחום עלול לפגוע בבד ולכווץ אותו. במקום, יש לייבש את החזייה באוויר הפתוח. ניתן להניח את החזייה על מגבת יבשה ונקייה, או לתלות אותה מן הרצועות.

אחסון

אופן אחסון החזייה שלך גם קריטי. אל תערמי את החזיות שלך אחת על השנייה במגירה כיוון שזה עלול לגרום להן לאבד את צורתן. כמו כן, אף שזה נדמה כמו רעיון טוב לחסוך מקום על ידי קיפול החזייה באופן של הכנסת גביע אחד לתוך השני, זה עלול לפגוע ברצועות ובגביעים, במיוחד אם הם מעוצבים קשיחים. במקום, תערמי אותן בצורה אנכית, אחת מאחורי השנייה, וכך צורת ותמיכת החזיות שלך יישמרו. 

רוטציה של חזיות

לבישת החזיות שלך ברוטציה היא חשובה כדי למנוע לבישת-יתר וכדי להאריך את חייהן. השתדלי שיהיו לך בין 3 ל-5 חזיות ברוטציה, כדי להימנע מללבוש את אותה החזייה יותר מיומיים ברצף. זה ייתן לחזייה שלך זמן לחזור לצורתה ולשחזר את האלסטיות שלה.

החלפת חזיות

חזיות עשויות מחומרים אלסטיים, ולאורך זמן הן נמתחות ומאבדות את צורתן. חשוב להחליף את החזיות שלך באופן קבוע כדי לוודא שאת מקבלת תמיכה נאותה ונוחות מקסימלית. כדאי להחליפן כל 6 עד 9 חודשים, תלוי באיזו תדירות את לובשת אותן.

לסיכום, טיפול נכון ונאות בחזייה שלך הוא משמעותי להארכת חייה. על ידי כביסה, ייבוש ואחסון נכונים ורוטציה של החזיות שלך, תוכלי ליהנות
מחוויית הנוחות והתמיכה שמגיעה לך לזמן רב יותר.